• 1400/12/18 - 00:35
  • - تعداد بازدید: 17
  • - تعداد بازدیدکننده: 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از دکتر پور جعفریان ریاست سابق اورژانس ۱۱۵ فسا

حیدری ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا طی جلسه‌ای و با دعوت از دکتر پور جعفریان ریاست سابق اورژانس ۱۱۵ فسا که در حال حاضر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی را به عهده دارند از زحمات خالصانه ایشان طی دو سال مدیریت جهادی اورژانس تقدیر و تشکر بعمل آورد.

تقدیر از دکتر پور جعفریان ریاست سابق اورژانس ۱۱۵ فسا
حیدری ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا
طی جلسه‌ای و با دعوت از دکتر پور جعفریان ریاست سابق اورژانس ۱۱۵ فسا که در حال حاضر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی را به عهده دارند از زحمات خالصانه ایشان طی دو سال مدیریت جهادی اورژانس تقدیر و تشکر بعمل آورد.
حیدری اذعان داشت:
در دوره مدیریت جهادی دکتر پورجعفریان از همه ظرفیت های  موجود در اورژانس به نحو احسن استفاده شد و همچنین پنج پایگاه اورژانس و ساختمان مرکزی ستاد اورژانس فسا کلنگ زنی و شروع به ساخت شد که ما علاوه بر آن، پیگیر احداث دو پایگاه دیگر در نقاط حادثه‌خیز و کم برخوردار شهرستان هستیم چرا که ما معتقدیم خدمات با کیفیت و رایگان اورژانس، در کمترین زمان ممکن حق همه شهروندان می باشد.
در ادامه ایشان اذعان داشتند که تمام تلاش خود در جهت ادامه راه  دکتر پورجعفریان را خواهند داشت و با تلاش جهادی و شبانه روزی، سازمان اورژانس فسا را به جایگاه واقعی خود خواهند رساند.انشالله

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 5856
کلمات کلیدی
محمد حسین یدالهی
خبرنگار

محمد حسین یدالهی

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: