مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

اکیپ امدادی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی فسا با بدرقه مسوولین دانشگاه و اورژانس پیش بیمارستانی جهت پوشش امدادی پیاده روی اربعین حسینی به مرز مهران در استان ایلام اعزام گردید.

به گزارش روابط عمومی  و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس فسا؛ در آیین بدرقه، دکتر علی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن قدردانی از حضور داوطلبانه تکنسینهای پرتلاش اورژانس برای پوشش امدادی حماسه پیاده روی اربعین حسینی، برای گروه اعزامی آرزوی موفقیت و سلامتی نمود .

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به اینکه گروه اعزامی شامل دو دستگاه آمبولانس با 4 تکنسین فوریتهای پزشکی می باشد، گفت: این اکیپ به منظور همکاری در پوشش امدادی اربعین حسینی و ارایه خدمات سلامت به زائرین در مرز مهران استقرار می یابد و طبق برنامه ریزی انجام شده، پس از پایان پیاده روی اربعین و بازگشت زائرین ماموریت این گروه به اتمام می رسد.

رحیم کرمی زاده افزود: مراسم پیاده روی اربعین حضرت امام حسین -علیه السلام- هر ساله با شور و معنویت خاصی برگزار می گردد و مرکز اورژانس 115فسا همچون سالهای گذشته با اعزام اکیپ امدادی در این حرکت معنوی و فرهنگی حضور دارد.