مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

در بازدید خلبان پایگاه هوایی شهید دوران، فرمانده پایگاه پدافند هوایی خرمنکوه و رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، محل ساخت پد هلی کوپتر بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا ؛ در این بازدید که دکتر جمشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مسوولین بیمارستان حضور داشتند، کاپیتان اولیایی خلبان پایگاه هوایی شهید دوران، سروان ترابی فرمانده پایگاه پدافند هوایی خرمنکوه و کرمی زاده رییس مرکزمدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی شهرستان نظرات کارشناسی خود را در خصوص استانداردهای لازم و تخصصی جهت ساخت پد هلی کوپتر بیمارستان ارایه کردند.

با توجه به قرار گرفتن شهرستان فسا در مسیر ترانزیتی جاده شیراز به بندرعباس و آمار تصادفات در این محور، وجود پد هلی کوپتر در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با استانداردهای بالا برای استفاده در مواقع اضطراری و همچنین نیاز در آینده ضروری می باشد که با احداث اورژانس جدید بیمارستان در دستور کار قرار گرفته است.

پس از این بازدید در نشست با دکترخالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص ضرورت فراهم کردن زیرساخت ها و بستر مناسب برای پد هلی کوپتر جهت خدمت رسانی به همشهریان در مواقع اضطراری با توجه به موقعیت بیمارستان در شرق استان فارس تاکید شد.