مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

به گزارش روابط عمومی مرکزمدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی فسا: مراسم تکریم و معارفه ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور هیات رییسه، مدیران ستاد دانشگاه و معاونت درمان، مدیران و کارشناسان اورژانس115 در سالن روزبهان برگزار شد، دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: اورژانس 115 شهرستان فسا امروز رشد قابل توجه در ارایه خدمات دارد.

دکترخالقی با با بیان اینکه الحمدالله اورژانس 115 دانشگاه یک روند رو به رشد خیلی خوبی طی کرده است، افزود: از مجموعه پرنشاط و پرانرژی و تاثیر گذار اورژانس که نقش ارزنده ای در رضایت مندی مردم دارد، قدردانی می کنیم.

وی اظهار داشت: یکی از بی بدیل ترین واحدهای خدمتی دانشگاه علوم پزشکی فسا، اورژانس پیش بیمارستانی است که فوق العاده به چشم می آید و توقعات مردم نیز از اورژانس زیاد است.

ریاست دانشگاه با اشاره به اینکه حضور تکنسین های اورژانس بر بالین بیماران باعث آرامش بیمار و خانواده اش می شود، توصیه کرد: با یک روحیه و رویه بسیار مناسب و با روی گشاده بر بالین بیمار حضور یابید که این امر باعث آرامش بسیار بیشتری خواهد شد.

دکترخالقی با اشاره به چند برابر شدن فعالیت اورژانس115 در ایام تعطیلات و نوروز، خدمات در این ایام را بسیار ارزشمند دانست و از پرسنل خدوم این مجموعه قدردانی نمود.

وی به لزوم فرهنگ سازی مردم در خصوص خدمات اورژانس و بالابردن آگاهی شهروندان در تماس با اورژانس اشاره و بر ارتقاء سطح خدمات رسانی اورژانس و به روز بودن تکنسینها، لزوم برگزاری کلاس های آموزشی جهت بالابردن توانایی پرسنل تاکید کرد.

در ادامه دکترحسن جمشیدی ضمن تشکر و قدردانی از هیات رییسه، مدیران و کارکنان اورژانس115، گزارشی از اقدامات و دستاوردهای مرکز ارایه نمود.

دکترجمشیدی به وجود همدلی و همپوشانی در اورژانس اشاره کرد و گفت: از بهترین افتخاراتم حضور و خدمت در اورژانس بوده است.

کاهش زمان دسترسی به اتوبوس آمبولانس جهت انجام ماموریت با استقرار آن در مرکز اورژانس ، کاهش زمان دسترسی بیمار به آمبولانس در شهر و جاده با ارتقاء تکنسین ها و خدمات، راه اندازی سوپروایزر 24 ساعته اورژانس برای اولین بار جهت ارایه خدمات بهتر به حادثه دیدگان سوانح، راه اندازی واحد MCMC، جدا کردن واحد اداری از عملیاتی در جهت روان سازی امور اداری و تکریم ارباب رجوع و... بخشی از اقدامات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا در این زمان می باشد.

در این جلسه آقای کرمی زاده سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های ریاست قبلی و مدیران و کارشناسان اورژانس، هدف کلی و مهم در اورژانس را ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات دانست و گفت: کاهش رسیدن بر بالین بیمار در کمترین زمان ممکن هدف کمی ماست و آموزش پرسنل در کیفیت خدمات تاثیر بسزایی دارد.

کرمی زاده آموزش همگانی و آگاه سازی مردم از خدمات اورژانس، تقویت ارتباطات برون سازمانی با ادارات و سازمان های مرتبط را از مهمترین برنامه های خود دانست.

گفتنی است در پایان با اهداء لوح از زحمات دکتر حسن جمشیدی در طول تصدی مسوولیت مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا قدردانی شد و حکم آقای کرمی زاده بعنوان سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان قرائت و به ایشان تقدیم گردید.