مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا

دکتر مجید نجفی کلیانی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا گفت : در طرح امداد نوروزی ( از 25 اسفند95 لغایت 14 فروردین96) 2352 خدمت توسط اورژانس 115 فسا به همشهریان و مسافران و میهمانان نوروزی ارایه گردید.

دکترنجفی با اشاره به انجام 1135 ماموریت توسط اورژانس افزود : تعداد 180مورد از ماموریت های انجام شده مربوط به تصادفات می باشد که در این ماموریت ها تعداد 178 مصدوم به بیمارستان منتقل و 28 نفر نیز در محل حادثه درمان شدند که متاسفانه این تصادفات یک نفر کشته برجای گذاشت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا ادامه داد: 921مورد از ماموریت ها مربوط به حوادث غیر ترافیکی بوده است که منجر به انتقال 568نفر به بیمارستان و درمان 323 نفر در محل شده است.

وی با اشاره به این که در زمان اجرای طرح امداد نوروزی ، تعداد1217نفر با مراجعه به کمپ های سلامت نوروزی، ویزیت و داروی رایگان دریافت نموده اند ، گفت : مرکز جوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا با به کارگیری 90 نیروی اورژانس ، 13 پایگاه ثابت و جاده ای با 16 آمبولانس ،یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و استقرار  ویژه در طی دو نوبت از ساعت 9صبح لغایت 12 ظهر  و 4 عصر لغایت 8 شب در ورودی ها و مناطق پرتردد و حساس شهرستان و راه اندازی دو ایستگاه سلامت در طرح امداد نوروزی به طور شبانه روزی به هموطنان خدمت رسانی کرد